Noc z gwiazdami

selfie-2232519_1920

W grudniu obejrzałem w telewizji uroczystą galę z okazji 25-lecia Polsatu. Impreza była przyjemna i sprawnie zorganizowana. W trakcie uroczystości we wspólnym tańcu wystąpiło bodajże ośmiu finalistów „Dancing with the Stars” (polsatowska edycja „Tańca z gwiazdami”). Niby to gwiazdy, ale ze zdziwieniem stwierdziłem, że znam tylko dwie osoby. Wydawało mi się, że dość dobrze orientuję się w popkulturze, a tu same zagadki. Postanowiłem się poprawić i w sobotnią noc, sprawdziłem kilka plotkarskich serwisów. Jeżeli tak jak ja chcecie zostać gwiazdą Internetu 😉 , możecie to znacznie przyśpieszyć.

Można się na przykład dobrze urodzić i wtedy będą o  Was pisać:
* Jakub Kornhauser, brat Agaty Dudy, zdradza nieznane fakty z życia rodziny. (Pomponik)
Brat Kuby Błaszczykowskiego zadebiutował na czerwonym dywanie. (Pomponik)
* Zabiegana Lara Gessler nerwowo rozmawia przez telefon. (Pudelek)
 
Panie mogą wyjść za mąż za któregoś z piłkarzy i również będą bardzo popularne: Lewandowska ma sporą konkurencję. I do tego bardziej wiarygodną! Żona polskiego piłkarza schudła 18 kg w ciągu 10 miesięcy. (Plotek) Chodzi o Kamile Saganowską, żonę marka Saganowskiego. Pudelek ekscytuje się partnerką Arkadiusza Milika: Jessica Ziółek na wakacjach w Dubaju.
 

Można też związać się z jakimś miliarderem:70-letni Wojciechowski wyprawił urodziny 26-letniej kochance. Pasują do siebie? (Pudelek)

Wypada wystąpić w jakimś programie TV, najlepiej kontrowersyjnym: * Hejterzy są dla niej bezlitośni. Ewelina z Warsaw Shore odpowiada. (Plotek)
* Ewelina ostrzykuje się na Snapchacie. Chce być jak Anella? (Pudelek)
* Magda z „Warsaw Shore” krytykuje operacje.(Pudelek)

 

Również w TV można popisać się wiedzą: Jako jedyny w Polsce wygrał milion w Milionerach”. Na co przeznaczył pieniądze i co teraz robi? (Plotek)
 
Czasem Wystarczy, że w TV  wystąpi ktoś z Waszej  rodziny: Syn Mikołaja z „Rolnika” w końcu skomentował młodszą o 33 lata narzeczoną ojca. (Plotek)
 
Można (nawet jak się nie umie) zaśpiewać: 
* Zanim Godlewskie podbiły Internet, próbowały sił w telewizji. Lizanie stóp i programy dla dorosłych to nie wszystko.  (Plotek) 
* Siostry  Godlewskie udzielają wywiadu. Aż tu nagle…”Boże wypadł mi cycek!” (Plotek)
* Siostry Godlewskie, chcą wystąpić w „Tańcu z gwiazdami. (Plotek)
* Tego jeszcze nie było siostry Godlewskie, śpiewają Sławomira.(Plotek)
 
Można być podejrzanym o zrobienie operacji plastycznych: Annela chce być Twoim „śniadankiem”. Nowa naga fotka na Instagramie. (Kozaczek)
 
Można też nieodpowiednio się ubrać: Na Złotych Globach pojawiła się Polka! Nie ubrała się na czarno. Internauci : to wstyd dla Polski. (Plotek)
 
Czasem wszystko można mieć gdzieś i popularność sama Was dopadnie. Wie o tym Czarek, pies Kingi Rusin. Jak informuje Pudelek: Czarek Lis sika na kolumnę TVN-u.
 
A jeżeli tylko chcecie, swoje gwiazdy możecie mieć w domu.
 
Lampa Gwiazda Biała
Pojemnik kuchenny Star biały
Świecznik Star III, House Doctor
Misa na owoce Star, Philippi
Taca drewniana z gwiazdą
Wazon betonowy Star
12 Lubię to
0 Słabe

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *