Jest impreza.

mrówki na talerzu

Lubicie przyjęcia, imprezy? Chcecie zaskoczyć gości, a nie czujecie się mistrzami w kuchni? Tym razem przedstawiam kilka chińskich gadżetów, dzięki którym możecie przez chwilę zabłysnąć.Kolejne odsłony już wkrótce.

Metalowe wykałaczki w kształcie mrówek

Kilkanaście metalowych mrówek, może Wam pomóc zaskoczyć gości. Ja zdecydowałem się zrobić na grzbietach mrówek, mini korki. Dla tych metalowych stworzeń to chyba jednak za dużo, bo mrówki zaczeły się przewracać na talerzu. Z jednym kawałkiem sera, winogrona itp. wszystko powinno być w porządku.

Moja ocena 4/6

W wyniku przeciążenia, niektore mrówki zaczeły się przewracać.

Dozownik do napojów gazowanych

Jeżeli uważacie, że nalewanie coli z butelki na imprezie jest banalne, możecie skorzystać z tego dozownika do napojów gazowanych. Na początku wzbudza zainteresowanie, wszystko działa jak należy, nie przecieka. Prawie idealnie. Niestety nalany przez kranik napój jest jakby bez bąbelków. Jeżeli kogoś boli gardło ma wtedy napój idealny. Ja colę dopiłem w tradycyjny sposób.

Moja ocena 3/6

Widoczne na zdjęciu "urządzenie przykręcamy do stojącej pionowo butelki. Aby nic się nie rozlewało, producent dołączył dodatkowo uszczelkę.
Dołaczone do kubka-żarówki ledowe światełko, przymocowujemy do kubka-żarówki plasttikowym korkiem

Plastikowy kubek świecąca żarówka

Dzięki uprzejmości międzynarodowych poczt, swój kubek żarówkę otrzymałem lekko wgniecioną. Pomysł jest prosty . Zamiast w zwykłym kubku, pijemy napój  w plastikowym kubku udającym żarówkę. Dołączone (wraz z baterią) migające ledowe światełko jest dodatkową atrakcją. Z uwagi na kształt kubka  picie bez słomki jest zdecydowanie niewygodne.

Moja ocena 5/6

Pijemy napój prosto z migającej różnymi kolorami żarówki

Plastikowy kubek żarówka

Pomysł taki sam jak wyżej. Przesyłkę ponownie otrzymałem lekko wgnieciona. Żarówka jest mniejsza i już nie świeci.  Na imprezę zdecydowanie polecam poprzednią wersję.

Moja ocena 3/6

Zamiast z tradycyjnych szklanek, możecie pić prosto z żarówki

Forma do kostek lodu -czaszki

Największą trudnością w przygotowaniu lodowych czaszek jest nalanie wody do czterech widocznych na zdjęciu dziurek. Ja skorzystałem z plastikowej butelki z wodą. Jeżeli chcecie mieć czaszki idealne, musicie nożykiem odkroić niedoskonałości. Jak dla mnie te lodowe kostki wyglądają zaskakująco dobrze.

Moja ocena 5/6

Po zamrożeniu wody otrzymujemy lodowe czaszki.
Niedoskonałości możemy odkroić nożykiem.
9 Lubię to
0 Słabe

Zostaw Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *